Zasady korzystania z serwisu

0. Definicje

FOTO Michał Rainko – nazwa serwisu internetowego dostępnego pod adresem rainko.pl wraz z podstronami i subdomenami.
Materiały – wszelkie treści (artykuły, zdjęcia i inne media) publikowane na łamach serwisu.

1. Zasady

Korzystając z FOTO Michał Rainko zgadzają się Państwo z zasadami korzystania z serwisu internetowego, wszystkimi związanymi z nim przepisami prawa i regulacjami. Równocześnie wyrażacie Państwo zgodę na bycie osobą odpowiedzialną za stosowanie wszelkich lokalnych przepisów prawa mających związek z korzystaniem z serwisu. Jeżeli nie zgadzają się Państwo z którymkolwiek z zapisów dotyczącym zasad korzystania z serwisu, dostęp do niego jest w tym przypadku zabroniony. Materiały zawarte w niniejszym serwisie internetowym są chronione prawami autorskimi. Logo FOTO Michał Rainko oraz domena są objęte ochroną prawną.

2. Licencja użytkownika

Licencja daje pozwolenie na tymczasowe pobranie jednej kopii materiałów zawartych na stronach FOTO Michał Rainko dla użytku własnego, w celu ich przeglądania. Niniejszym nadaje się taką licencję czytelnikowi strony FOTO Michał Rainko.

Licencja nie uprawnia do:

– modyfikowania lub kopiowania materiałów
– używania materiałów do celów komercyjnych lub niekomercyjnych
– dekompilowania strony lub inżynierii odwrotnej treści i materiałów zawartych na stronach FOTO Michał Rainko
– usuwania znaków towarowych lub innych oznaczeń własności stosowanych w materiałach FOTO Michał Rainko
– przekazywania materiałów innej osobie lub odwzorowywania zawartości stron FOTO Michał Rainko na innym serwerze

Niniejsza licencja jest automatycznie odwoływana jeśli zostanie naruszone jakiekolwiek wyżej wymienione ograniczenie. Licencja może być również cofnięta przez FOTO Michał Rainko w dowolnym momencie. W chwili cofnięcia licencji są Państwo zobowiązani do usunięcia wszelkich posiadanych przez siebie materiałów pobranych ze strony FOTO Michał Rainko – zarówno elektronicznych, jak i drukowanych.

3. Jakość materiałów

Materiały przedstawiane na stronach FOTO Michał Rainko mogą zawierać błędy techniczne, merytoryczne, typograficzne lub fotograficzne.

4. Linki

FOTO Michał Rainko nie sprawdza wszystkich linków powiązanych z serwisem i nie jest odpowiedzialny za treści znajdujące się na powiązanych stronach. Zamieszczenie jakiegokolwiek linku nie implikuje poparcia przez FOTO Michał Rainko podlinkowanej strony. Korzystając z linków robicie to Państwo na własną odpowiedzialność.

5. Modyfikacje

FOTO Michał Rainko może poprawiać i korygować niniejsze „Zasady korzystania z serwisu” w dowolnej chwili, bez powiadamiania kogokolwiek. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na przestrzeganie aktualnej wersji dokumentu.

6. Przepisy nadrzędne

Niniejsze zasady korzystania z usługi są regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Jako użytkownik portalu nieodwołalnie podlegasz jurysdykcji sądów państwowych lub lokalnych.