Voucher – zakup

Chcę podarować Voucher.

Jeśli chcieliby Państwo podarować najbliższej osobie nietuzinkowy i niebanalny prezent możecie skorzystać z opcji Vouchera. Zaproszenie na sesję to wyjątkowy prezent, który ucieszy każdego obdarowanego i daje jedyną niepowtarzalną okazję zatrzymania czasu.

Żyjemy w pośpiechu i ciągłym biegu. Przystańmy na chwilę, zróbmy coś dla siebie lub najbliższych. Nie „jutro”, nie „gdy wrócę opalona z urlopu”, „za dwa kilogramy mniej”, czy „trzy lata temu”. Zróbmy sobie pamiątkę właśnie teraz!

Jeśli nie wiedzą Państwo jakiego typu zdjęcia ucieszyłyby obdarowanego, nie ma problemu – zdecyduje o nich on sam. Możliwości jest nieskończenie wiele. Jednych ucieszy delikatna i bardzo kobieca sesja. Drudzy zdecydują się sfotografować swoje dzieci, bądź wnuki. Inni zechcą uwiecznić babcię, bądź dziadka. Można powiedzieć prezent idealny.

Jak to działa?

Aby wycenić wartość Vouchera muszę znać jego podstawowe parametry:

– Ile zdjęć będzie zawierał?
– W jakiej formie obdarowany odbierze zdjęcia – papierowej, czy elektronicznej? Jeśli papierowej to w jakim rozmiarze?
– Czy zlecenie będzie wiązało się z dojazdem?
– Czy udział w sesji będzie wymagał dodatkowych nakładów, np. bilety wstępu, opłaty za wykonywanie zdjęć, wynajem apartamentu, pomoc wizażystki, itp?

Voucher to pięknie wydrukowane zaproszenie, które można wręczyć osobiście, bądź zdecydować się na wysyłkę za pośrednictwem naszej firmy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania – śmiało dzwońcie, bądź piszcie. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie.