Voucher – realizacja

Otrzymałaś/łeś Voucher w prezencie?

To fantastycznie! Oznacza to, że jesteś dla kogoś kimś wyjątkowym.

Wkrótce się poznamy i przeżyjemy niesamowitą przygodę, dlatego już teraz przechodzę na „Ty”, bo im swobodniejsze są nasze relacje, tym ciekawsze zrobimy zdjęcia. Przecież na tym właśnie nam zależy, prawda?

Voucher to niecodzienny prezent. Ma zdolność zatrzymywania czasu i budzenia emocji. Może powodować wzruszenie, radość, a nawet łzy. Teraz tylko od Ciebie zależy, jak zechcesz go użyć.

Po kolei…

Jak najwcześniej powiadom mnie o Voucherze. Ma on ograniczony termin realizacji, a ja w ostatniej chwili mogę być niedostępny. Im więcej czasu sobie damy, tym lepiej się przygotujemy.

Pomyśl, jak chciałabyś/łbyś się sfotografować? W końcu zrobisz coś dla siebie. Wiem, że zawsze brakowało Ci odwagi, były ważniejsze wydatki, bądź uważasz, że źle wychodzisz na zdjęciach. Ale nie przejmuj się głupstwami! Nie ma się czego obawiać – atmosfera na sesji będzie życzliwa i przyjacielska.

Skoro już wiemy kogo będziemy fotografować to pozostało ustalić charakter sesji. Spokojna czy zwariowana? Studyjna czy w plenerze? Statyczna czy w ruchu? Na tym etapie szukamy pomysłu i wybieramy miejsce wykonania.

Wszystko ustalone?

To co, kiedy sesja?

Ogólne zasady:

Voucher ma termin ważności – sesja musi odbyć się najpóźniej w dniu jego wygaśnięcia
– Nie zwlekaj z umówieniem się, obowiązuje minimum 30-dniowy okres wyprzedzenia sesji. Na ostatnią chwilę mogę nie mieć wolnych terminów
– W cenie zawarte jest 50 km dojazdu fotografa na i ze zdjęć
– Zaproszenie jasno określa co otrzymasz w efekcie końcowym – zdjęcia w formie papierowej czy elektronicznej, ich ilość oraz wielkość
– Voucher nie uwzględnia dodatkowych kosztów, np.: wynajmu apartamentu, pomocy wizażystki, opłacenia zgody na wykonywanie zdjęć, czy biletów wstępu (również za fotografa)
– Zdjęcia będą gotowe w maksymalnie 30 dni od daty ich wykonania
– Voucher jest prezentem – zatem nie można go spieniężyć

Jeśli masz dodatkowe pytania – śmiało pisz lub dzwoń. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie.