Sztuka wyboru

Zdaję sobie sprawę, że powierzenie zdjęć w czyjeś konkretne ręce często bywa trudną decyzją. Tym bardziej ważne jest, aby podczas wyboru kierować się rozsądkiem i „chłodną” analizą. Czemu zatem wybór miałby paść na mnie?

Swoboda

Każdy kto ze mną współpracował wie, że oferuję swobodę jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Nie zmuszam Klientów do rozwiązań pakietowych, co przekłada się na nie płacenie za produkty i usługi, których Klient nie potrzebuje.

Prostota działania

Cały proces przebiega następująco:

– Ustalamy przedmiot sesji i potrzeby Klienta
– Przygotowuję ofertę uszytą na miarę
– Spisujemy umowę, domawiamy szczegóły i terminy
– Realizujemy zdjęcia
– Przekazuję gotowy produkt

Nie bójcie się Państwo pytać – to nic nie kosztuje! Możemy także umówić się na spotkanie, podczas którego postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Przejrzysta oferta

Nie znajdą Państwo u mnie ukrytych kosztów, drobnych druczków, czy tajemniczych gwiazdek. To Wy decydujecie co chcecie otrzymać w efekcie końcowym i tylko za to płacicie. Jeśli moja praca spodobają się tak bardzo, że będziecie chcieli więcej zdjęć niż ustaliliśmy – nie ma problemu, z góry wiecie ile to będzie kosztować. Prawda, że proste?

Cena

W zdecydowanej większości o cenie końcowej moich zleceń, decyduje kilka składowych:

– Ilość i wielkość zdjęć w formie drukowanej
– Ilość zdjęć w formie elektronicznej
– Przeznaczenie i charakter zdjęć
– Miejsce realizacji sesji
– Udział osób trzecich, np. ekspertów wizażu, fryzur czy wizerunku

Jakość

W swojej pracy używam wysokiej klasy sprzętu po to, aby zlecenie było możliwie najwyższej jakości, a jego realizacja minimalnie ryzykowna.

Bezpieczeństwo

Prowadzę legalnie działającą firmę, a moją wiarygodność mogą Państwo sprawdzić na stronach GUS-u wpisując NIP firmy 7181866102. Dodatkowym zabezpieczeniem jest jasno sformułowana umowa, która przejrzyście określa zasady współpracy.

Lojalność

Każdy powracający Klient może liczyć na 5% rabat obliczany od całkowitego kosztu zlecenia.

Dodatkowo, jeśli wyrazicie Państwo zgodę na wykorzystanie Waszych zdjęć w moim portfolio, na stronie www, czy podczas budowy wizerunku firmy w mediach społecznościowych – otrzymacie kolejne 10% zniżki.