Sztuka wyboru

Zdaję sobie sprawę, że powierzenie zdjęć w czyjeś konkretne ręce bywa bardzo trudną decyzją. Wielu wydarzeń nie da się już powtórzyć, a wzruszające momenty mogą przepaść niezauważone. Tym bardziej ważne jest, aby podczas wyboru kierować się rozsądkiem i „chłodną” analizą. Czemu zatem wybór miałby paść na mnie?

Swoboda

Każdy kto ze mną współpracował wie, że oferuję swobodę jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Nie stosuję rozwiązań pakietowych, przez co nie zmuszam do płacenie za produkty i usługi, których Klient nie potrzebuje.

Prostota działania

Cały proces przebiega następująco:

  • Ustalamy przedmiot sesji i potrzeby Klienta
  • Podejmujemy decyzję o współpracy
  • Spisujemy umowę, ustalamy szczegóły, terminy i wynagrodzenie
  • Realizujemy zdjęcia
  • Przekazuję gotowy produkt
  • Otrzymuję zapłatę za wykonaną pracę

Nie bójcie się pytać – to nic nie kosztuje! Umówmy się na spotkanie, a postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Przejrzysta oferta

Nie znajdą Państwo u mnie ukrytych kosztów, drobnych druczków, czy tajemniczych gwiazdek. To Wy decydujecie co chcecie otrzymać w efekcie końcowym i tylko za to płacicie. Jeśli moja praca spodobają się tak bardzo, że będziecie chcieli więcej zdjęć niż ustaliliśmy – nie ma problemu, z góry wiecie ile to będzie kosztować. Prawda, że proste?

Cena

W zdecydowanej większości o cenie końcowej moich zleceń, decydują dwie główne składowe:

  • Ilość i wielkość zdjęć w albumie, bądź rozmiar i obszerność fotoksiążki
  • Ilość obrobionych zdjęć w formie elektronicznej przekazywane Klientowi

Są to podstawowe wytyczne, które muszę poznać, aby prawidłowo wycenić Państwa zlecenie. Oczywiście to nie wszystko, zrozumiałym jest, że koszt sesji ślubnej w Grecji będzie wyższy niż tej na terenie Łodzi, ale to szczegóły, które ustalamy indywidualnie.

Stworzenie albumu, bądź fotoksiążki wiąże się z zatrudnieniem firm zewnętrznych (zakup albumu, wywołanie zdjęć, wydruk książki, itp.) co przekłada się na koszty, które muszę ponieść.

Jeśli zaś chodzi o zdjęcia w formie elektronicznej to ich ilość wpływa bezpośrednio na czas spędzony przed monitorem, tak aby efekt końcowy zadowolił nawet najwybredniejszych Klientów.

Dla tych z Państwa, którzy w dniu podpisania umowy nie wiedzą dokładnie jak obszerne będzie zlecenie, istnieje możliwość sporządzenia „ubogiej” umowy zawierającej podstawowe ilości zdjęć. O ostatecznym rozmiarze zdecydują Państwo, gdy zobaczą już zdjęcia.

Jakość

W swojej pracy używam wysokiej klasy sprzętu, począwszy od aparatów fotograficznych marki Canon, poprzez najdoskonalsze obiektywy, statywy, oświetlenie, aż po karty pamięci. Wszystko po to, aby zlecenie było możliwie najwyższej jakości, a jego realizacja minimalnie ryzykowna.

Bezpieczeństwo

Prowadzę legalnie działającą firmę, a moją wiarygodność mogą Państwo sprawdzić na stronach GUS-u wpisując NIP firmy 7181866102. Dodatkowym zabezpieczeniem jest jasno sformułowana umowa, która przejrzyście określa zasady współpracy.

Lojalność

Każdy powracający Klient może liczyć na 5% rabat obliczany od całkowitego kosztu zlecenia.

Dodatkowo, jeśli wyrazicie Państwo zgodę na wykorzystanie Waszych zdjęć w moim portfolio, na stronie www, czy podczas budowy wizerunku firmy w mediach społecznościowych – otrzymacie kolejne 10% zniżki.